English Shqip

Adresa: Hotel MARUB, Katund i Vjeter, Rubik ,Albania                                Tel: +355 68 2077424     E-mail: info@hotelmarub.com

               

Keni nevojė pėr njė vend ku tė organizoni konferenca, takime apo evenimente?

Atėherė vizitoni hotelin natyral ekologjik “Marub” nė Rubik.

Me ne mund tė organizoni gjithcka:

Konferenca, takime, seminare, festa pune, bashkime familjare, ditėlindje, dhe nė tė njėjtėn kohė tė gjendeni nė njė atmospherė intime e cila sėbashku me natyrėn e pakrahasueshme stimulon mendime kreative. Pas pune, mund tė meditoni nė natyrėn malore ose nė vendet e qeta qė ndodhen nė Rubik, ose tė bėni njė shėtitje tė kėndshme nė mal ose pėrgjate lumit romantik.

Na telefononi ose na dėrgoni njė e-mail me kėrkesat tuaja.