English Shqip

Adresa: Hotel MARUB, Katund i Vjeter, Rubik ,Albania                                Tel: +355 68 2077424     E-mail: info@hotelmarub.com

               

Ekskursione nė natyrė

Pėr mysafirėt ndėrkombėtarė, hoteli ėshtė vendndodhja mė e mirė pėr tė filluar eksplorimin e diversitetit tė Shqipėrisė sė Veriut, pėr tė shijuar takimet me banoret e saj, kulturėn, florėn dhe faunėn.

Shprehini dėshirėn tuaj pronarit tė shtėpisė, ai do tė organizojnė udhėtime nė destinacione tė ndryshme.