English Shqip

Adresa: Hotel MARUB, Katund i Vjeter, Rubik ,Albania                                Tel: +355 68 2077424     E-mail: info@hotelmarub.com

               

Ushqimi dhe Jetesa

Restoranti

 

Rikarikoni energjitė tuaja me shijet nga kuzhina e Mirditės! Uji i pastėr i pranverės nga puset tona ju rigjeneron!
Shijoni njė atmosferė tė kėndshme Shqipėtare, ushqim tė shėndetshėm dhe pije nga produktet natyrore tė ofruara nga fermerėt vendas. Burimet janė tė listuara nė menu. Nėse ėshtė e mundur, kėrkoni fruta dhe perime sezonale nė pjatė. Ne nuk shėrbejmė ushqim i cili duhet tė udhėtojė nga vende tė tjera. Provoni perimet dhe erėzat nga kopshtet tona.

Pėr festa dhe raste tė veēanta, ne me kėnaqėsi ju mundėsojmė menunė tuaj ideale qė ju keni dėshirė. Ne ju kėshillojmė qė ta bėni kėtė!

Pėr programet e veēanta, evenimentet vjetore, evenimentet apo javėt e gatimit dhe kuzhinės, ju lutemi tė informoheni nga faqja jonė e internetit – regjistrimi ėshtė i nevojshėm!

Dhomat

 

Hoteli akomodon maksimumi 40 persona nė 16 dhoma tė disponueshme. Ne sigurojmė njė mirėseardhje tė ngrohtė dhe njė pėrkujdesje tė garantuar, qė ju tė ndiheni sa mė tė qetėsuar me ne.

Tė gjitha dhomat me ngjyra harmonike kontribuojnė pėr njė atmosferė sensuale dhe tė rehatshme. Pėr tė arritur standardet e larta tė hoteleve ekologjike, dhomat janė tė vogla, por me gusto dhe nė gjendje tė shkėlqyeshme, pėr tė patur gjurmė ekologjike sa mė tė vogla. Te gjitha dhomat ofrojnė pamje tė maleve madhėshtore dhe gjelbėrimit tė harlisur, tė cilat do ju clirojnė nga stresi.

19 dhoma:
2 dhoma treshe
6 dhoma me krevat dopio
11 binjake