English Shqip

Adresa: Hotel MARUB, Katund i Vjeter, Rubik ,Albania                                Tel: +355 68 2077424     E-mail: info@hotelmarub.com

               

Hoteli ekologjik “Marub” e ka vendndodhjen nė njė territor natyror dhe piktoresk, larg zhurmės, papastėrsisė dhe smogut, nė rrethin e Mirditės vetėm 70 km nga kryeqyteti, Tirana