English Shqip

Adresa: Hotel MARUB, Katund i Vjeter, Rubik ,Albania                                Tel: +355 68 2077424     E-mail: info@hotelmarub.com

               

Nismėtarja e projektit nė tėrėsi (d.m.th: planifikimi komplet, konceptimi i pėrgjithshėm, asistenca pėr anėn estetike dhe praktike, zbatimi dhe pėrkujdesja e eko-projektit) ėshtė Presidentja e Organizatės Humanitare „Partneriteti Shqipėri-Austri“, znj. Konsulle Dr. Marianne Graf.

Aftėsitė, njohuritė sidhe largpamėsia e saj kanė mundėsuar ngritjen e hotelit tonė.

I shprehim asaj falenderimin tonė tė madh!

                                                                                                                                   Gjovalin dhe Violeta Prenga